Paykasa Nedir?

Sanal ortamda en fazla duyduğumuz şeylerden birisi olan Paykasa nedir? Ne amaçla kullanılır ve nasıl temin edilir? Gibi soruların cevabını, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Paykasa Nedir?

İçerisinde Euro cinsinden farklı miktarda bakiyelerin olduğu ön ödemeli bir sanal karttır diyerek, Paykasa nedir? Sorusunu kısa bir şekilde cevaplayalım.

Sanal kartın içerisinde önceden yüklü Euro bakiyeleri olduğu için, bu karta sahip olduğunuz tutarın dışında yükleme yapmanız ya da herhangi bir şekilde bu parayı çekebilmeniz mümkün değildir. Kartın içerisinde bulunan para sadece internet ortamında yapılan alışverişlerde kullanılabilmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi sanal kart olması nedeniyle, fiziki banka kartları ile karıştırılmamalıdır.

Paykasa Nerelerde Nasıl Kullanılır?

Paykasa logosu bulunan tüm internet ödeme noktalarında, sanal kartın kullanılması mümkündür. Bahis siteleri, oyun siteleri ve e-ticaret siteleri başta olmak üzere, internet üzerinden satış yapan ve Paykasa ile ödeme imkanı sunan her yerde sanal kartın kullanılması mümkündür.

Neden Paykasa?

Sanal kartların neden kullanıldığına bakacak olursak, en önemli nedeni kullanıcının banka bilgilerini ve kendi kimlik bilgilerini gizleyerek, ödeme yapmak istemesidir. Yani bu kartlarla yapacağınız ödemelerde ödeme yaptığınız yerin hesap ekstresinde sizin adınızın geçmemesi nedeniyle, rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz. Karşı tarafın banka ekstrelerini bakıldığında ödemeyi yapan yer, Paykasa olarak gözükmektedir. Bu nedenle internet üzerinde yaptığı alışverişlerde banka bilgilerini vermeden ödeme yapmak isteyenler için, Paykasa harika bir seçenektir diyebiliriz.

Sanal kart bunun dışında ödeme yaptıktan sonra banka kartından ileriki süreçte tekrar para çekileceği korkusu yaşayan insanlar tarafından da, sıklıkla tercih edilmektedir. Alışveriş sonrası ödemede herhangi bir banka kartının verilmemesi nedeniyle, sanal kart üzerinden ödeme yaparak bu korkuyu yaşayanlar banka hesaplarını daha güvende hissetmektedirler.

Sen De Güvenle Paykasa Al

Sen de güvenli Paykasa al başlığını atarken, aslında önemli bir şeye dikkat çekmek istedik. Kartın temininin yapıldığı web sitelerinde Paykasa al seçeneği kullanıldığında, kişilerin önemli sorunlar yaşadığını farkındayız. Bu nedenle uzun yıllar boyunca kullanmış olduğumuz Paykasa’nın resmi bayisi olan Paykasa E-Kart sitesinde, hiçbir sorun yaşamadığımızı belirterek, kaliteli hizmet sunan bir yere dikkat çekmek istedim. Daha önce ismini hatırlamadığım birçok yerden Paykasa alırken farklı sorunlar yaşamam nedeniyle, bu başlığı kullanmış bulunmaktayım.

Sizde güvenilir bir yerden Paykasa temin etmek istiyorsanız, verdiğim linki takip ederek kolaylıkla sanal kartın sahibi olabilirsiniz

Kaynak: http://arizadergi.com/guvenilir-paykasa-al.html

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM

 1. Emre yıldız dedi ki:

  Paykasa ile ilgili süper bir yazı olmuş teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Teşekkürler Emre Bey 👍

   1. Cenk Türkmen dedi ki:

    Şuana kadar paykasa hakkında okuduğum en yararlı makale bu oldu. Kaliteli hizmetiniz için teşekkürler saygıdeğer paykasaekart ailesi.

 2. Ali İhsan Demir dedi ki:

  Paykasa bozumu da yapıyor musunuz acaba?

  1. admin dedi ki:

   evet beyfendi whats up hattımızdan iletişime geçebilirsiniz 05349383553

   1. Atakan dedi ki:

    Mobil ödeme ile paykasa satışınız var mı?

BİR YORUM YAZIN

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: