Hakkımızda

Paykasa E-Kart  Hakkında

Online ödemelerde kullanılabilen güvenli ve kolay bir kullanıma sahip Paykasa Kart günümüzün ihtiyaçlarına uygun bir sistemdir. Bu alanda geliştirilen ve  ” elektronik para ” olarak da adlandırılan paykasa kart ön ödemeli kart sistemidir.

Günümüz teknolojisinde online alışveriş büyük bir öneme sahiptir. İnternet kullanıcıları dükkan dükkan dolaşmak yerine artık alışverişlerini internetten online olarak yapmayı tercih ediyorlar. İnternetten yapılan alışverişlerde bazen güvenlik sorunları vb. sorunlar çıkabiliyor. Buna karşı gün geçtikçe daha güvenli ve kullanımı kolay olan ödeme seçenekleri geliştiriliyor. Geliştirilen bu ödeme yöntemlerinden biri ise Paykasa Kart tır.

16 haneden oluşan sanal bir pin kodu şeklinde üretilen Paykasa kart ; 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 200€ ve katları şeklinde oluşturulmuş elektronik para birimidir. Pin kodu yüksek güvenlik önlemleriyle şifrelenmiş ve kesinlikli kişisel bir bilgi içermeyen sanal bir üründür. Paykasa kartonline alışveriş siteleri, oyunlar, mobil uygulamalar gibi daha birçok platformda sizlere hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sunan bir ödeme şeklidir.

Neden Paykasa Card Kullanmalısınız ?

Paykasa kart %100 güvenlidir ve şifrelenmiş pin kodları ile ödemenizi yaparsınız.

Kişisel veya finansal herhangi bir bilginizi içeren bir yapıya sahip değildir.

Yurt dışına yapılacak  güvenli ödemelerinizde kullanabilirsiniz.

Yapısı gereği size hiç zorlanmadan tüm platformlarda kolay bir şekilde ödeme yapma imkanı sunar.

Soyut bir teknoloji olduğundan dolayı çaldırma veya düşürme riskiniz yoktur.

Bankalarda olan kesinti veya faiz sistemi bu ödeme yönteminde yoktur.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen ” Paykasa Kart ” başlıklı makalemizi okuyun.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: