Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma

 

Yakın tarihe kadar ön ödemeli kart sistemlerinin gözdesi olan Paykasa yalnızca satın alımlarda karşımıza çıkmaktaydı. Yani Paykasa kullanan insanlar kart bakiyelerine ödeme yaptıktan sonra bakiyeleri bitene dek kartlarını harcamak mecburiyetindeydi. Paykasa bozum hizmeti vermediğinden dolayı kartların herhangi bir yere başvurarak paraların geri alınması olası değildi. Fakat şimdilerde yenilenen Paykasa işleyiş sistemiyle kartlarınızdaki kalan bakiyenizi bozdurmak mümkün hale gelmiştir.

 

Nakit olarak paraya gerek duymanız halinde Paykasa Bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Birçok web sitesi vasıtasıyla yapılabilen Paykasa Bozdurma işleminde kartın içerisindeki bakiye belirlenir. Kur baz alınarak hesaplamalar yapılır ve ortaya çıkan tutar kullanıcının bize vermiş olduğu banka hesabına gönderilir. Bu işleyiş sonucunda kısa bir müddet içerisinde kartınızdaki tutar nakit duruma getirilmiş olup, hesabınıza aktırılmaktadır. Paykasa bozumu yapan web site adedi sayamayacağımız kadar çoktur; ancak güvenip Paykasa Kart kodunuzu paylaşabileceğiniz web sitesi sayısı maalesef ki çok azdır. Bu nedenle Paykasa Kart bozumu yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

 

Paykasa bozdurma ile ilgili kullanıcılarımız tarafından bize gelen sorulardan yola çıkarak güvenli şekilde nasıl Paykasa Kart bozdurulur sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Soruların başında sistemin itimat edilir olup olmadığı gelmektedir. Fakat güvenilir bir web sitesinden gerçekleştirildiğinde Paykasa kart bozumu yapmanın döviz bozdurmaktan hiçbir farklılığı olmadığı aşikar bir gerçektir. Bu sebeple kartlarını nakite çevirmek isteyenler göstereceğimiz adımları izleyerek bu işlemleri güvenli ve kolay bir şekilde tamamlayabilir.

Paykasa Bozdurma Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

  • Paykasa bozdurma yapmak için öncelikle karşı tarafın ” Güvenli Bayii” olup olmadığından emin olun.
  • Ardından Paykasa.com üzerinden “Reseller” şirketlerden biri olup olmadığına bakın.
  • Kurumun güvenli bir site olduğuna emin olduktan sonra “Paykasa Bozdurma” işlemine başlabilirsiniz.
  • İlk olarak sitemizin canlı destek bölümünden veya Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçin.
  • Güncel kuru öğrenin.
  • Paykasa bozdurma işlemine karar verdikten sonra banka hesap numaranızı ve ardından 19 haneli Paykasa Kart kodunu müşteri temsilcimize gönderin.
  • Kodunuz bize iletildikten sonra ortalama 10 dakika içinde Havale/EFT yoluyla paranız hesabınıza aktarılmış olacaktır.

 

Paykasa bozdurmak için müşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

~ Paykasaekart.com ~

+905349383553

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: