Paykasa Fiyat Listesi

Paykasa Fiyat Listesi

 

Güvenilir işleyiş sistemimiz ve bunun yanı sıra ucuz fiyat avantajı sunan internet sitemiz yardımıyla güncel Paykasa Fiyatlarına ulaşabilirsiniz ve Paykasa kartınıza anında sahip olabilirsiniz. Canlı destek birimimiz ile gerçekleştireceğiniz görüşmeler yardımıyla tüm Paykasa Kart satın alma ve bozdurma işlemlerini kolayca halledebilirsiniz ya da güncel Paykasa Fiyat Listesini öğrenip, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz bütün teknik desteği dilediğiniz dakika hizmetinize sunan firmamızdan, güncel paykasa fiyat bilgisini alabilir ve ardından dilediğiniz tutardaki paykasa karta sahip olabilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımıza önerimiz Paykasa Kart almadan önce bir kaç farklı web sitesinden güncel Paykasa Fiyat Listesi isteyip bunları bir biri ile karşılaştırmanızdır fakat diğer web sitelerine baktığınızda da en ucuz ve en avantajlı fiyatların  Paykasa E-Kart sitesinde olduğunu göreceksiniz.

Ucuz Paykasa Fiyat Listesi

Müşterilerimizin Paykasa Kart satın alırken fiyat listelerini baz alıp, birbiriyle karşılaştırmaları izleyebilecekleri en doğru yollardan biridir. Merkezi İngiltere’de olan ve Euro ile hizmet sağlayan Paykasa Kart, Euro-Türk Lirası arasındaki endekse göre fiyatlandırılmaktadır. Ülkemizde döviz kurları değişkenlik gösterdiğinde direkt olarak Paykasa Fiyat Listesine etki etmektedir fakat takdir edersiniz ki ülkemizdeki siyasi tutarsızlık nedeniyle zaman zaman para birimimiz olan türk lirasının euro ve dolar karşısında değer kaybetmesinden dolayı Paykasa Fiyat Listesinde yükselme olması gerekiyorken mantığa ayıkırı bir şekilde fiyat listelerini olması gerekenden daha düşük tutan web sitelerini çok iyi araştırmanızın güvenliğiniz açısından faydalı olacağını söylemeliyiz. Aksi takdirde dolandırıcılık gibi can sıkıcı olaylara maruz kalabilirsiniz.

Unutmamak gerekiyor ki ; Paykasa satın alma ve bozdurma fiyatları, müşterisi olduğunuz paykasa bayisine ve güncel döviz kurunun dalgalanmalarına göre değişkenlikler göstermektedir. Ön ödemeli kart piyasasında fiyat listeleri arasında farklılıklar olduğu açıkça görülmektedir.

Araştırdığınız sitelerden aldığınız ucuz Paykasa Fiyat listelerinden sonra iki veya daha fazla site arasındaki fiyat farkından dolayı kararsızlığa düşmeniz olası bir durumdur ve çok normaldir fakat tek amacınız ucuz paykasa satın almak olmamalıdır keza bu tip durumlarda dolandırıcılık gibi durumlarla karşılabilir ve maddi zarara uğarayabilirsiniz.

Siz de ucuz Paykasa Kart satın almak, bozdurmak ve güncel Paykasa Fiyat listesini incelemek için lütfen Whatsapp veya Canlı destek birimimiz üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

PAYKASA FİYAT LİSTESİ

10 € PAYKASA 85 TL
15 € PAYKASA 120 TL
20 € PAYKASA 160 TL
25 € PAYKASA 205 TL
30 € PAYKASA 245 TL
50 € PAYKASA 380 TL
60 € PAYKASA 470 TL
70 € PAYKASA 530 TL
80 € PAYKASA 605 TL
100 € PAYKASA 730 TL
150 € PAYKASA 1080 TL
250 € PAYKASA 1825 TL
500 € PAYKASA 3615 TL

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. kumarcı dedi ki:

    standartların altında fiyatlarınız ona rağmen hızlı ve güvenli şaşırtıcı… böyle devam çokk teşekkürler paykasaekart

  2. Ahmet dedi ki:

    Paykasa almak için tercihim paykasa ekart. En uygun fiyatlar ve profesyonel destek için teşekkürler

BİR YORUM YAZIN

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: