Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?

Paykasa nedir? Sorusuna anlaşılır bir cevap vermek gerekirse; İçerisinde Euro bakiyesi olan, yükleme yapılamayan ve ön ödemeli satılan sanal kartlardan birisidir, diyebiliriz.
Yani klasik banka kartlarından farklı olan sanal kart, tıpkı eski cep telefonu operatörlerinin sunmuş olduğu kontör kartları niteliğinde bir kart olup, sanal ödemeler için güvenlik ve gizlilik amacıyla kullanılmaktadır. Paykasa kart almak istediğinizde size sunulan bakiye seçenekleri; 10, 20, 50, 100, 150 ve 250 Euro’dur. Bu tutarlar kartın içerisinde yüklü olmakta ve karta kullanıcının herhangi bir bakiye yüklemesi yapması söz konusu değildir.
16 haneden oluşan PİN koduna sahip olan sanal kart, Paykasa Al seçeneğiyle satış platformlarında satışa sunulmaktadır. Tek kullanımlık özelliği nedeniyle sanal alışverişlerde kart bakiyesi girilmesine gerek kalmadan PİN kodunun girilmesiyle birlikte, satın alma işlemlerini yapmanız mümkündür.
Paykasa Nerelerde Kullanılır? Faydaları Nelerdir?
Paykasa logosunun bulunduğu her yerde, rahatlıkla kullanmanız mümkündür. Bahsi geçen sanal kartı kullanmanın, güvenlik ve gizlilik açısından birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlileri hakkında bilgi verecek olursak, şunları söylemek mümkündür.
  • Özellikle kaçak bahis sitelerinde, kullanıcının gizliliğini korumak için oldukça faydalıdır. Ödeme yönteminin sanal kart ile sağlanması neticesinde, oyuncular kendi kimlik bilgilerini deşifre etmeden yatırım yapabilmektedirler.
  • İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde, normal kredi ya da banka kartı ile alışveriş yapmak istemeyen ve kartından fazla çekim yapılmasından çekinen kişiler için, oldukça güvenli bir yöntemdir.
  • Ödemelerinde yine kişisel banka bilgilerini güvende tutmak ve gizliliğini korumak isteyen kişilerin, en fazla tercih ettiği yöntemdir. Kişisel banka bilgilerinizi deşifre etmeden, çok rahat bir şekilde alışveriş yapmanız mümkündür.
  • İnternet üzerinde yayın yapan birçok önemli ödeme alan sitelerde, sanal kartın kullanılması mümkündür.

 

Güvenli Paykasa Al Seçeneğini Nerede Bulabilirim?
Sanal kartın temin edilmesi için hizmet sunan birçok web sitesi bulunurken, bu sitelerin birçoğu maalesef ki güvenli satış koşullarını sağlayamamaktadır. Ancak sıklıkla kullanılan en güvenilir satış sitelerinden olan Paykasa E-Kart sitesinde yer alan “Paykasa Al” seçeneğini kullanarak, dilediğiniz bakiyelerde sanal kartı temin edebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: